Dlaczego warto kupić mieszkanie?

https://marmite.eu/fr/ Zarządzanie nieruchomościami we Wrześni http://falonieruchomosci.pl/pl/zarzadzanie-nieruchomosciami-wrzesnia Falo

Młodzi ludzie, którzy zawarli związek małżeński stoją przed kolejną ważną decyzją. Chcą zamieszkać we własnym lokalu. Dobrze wszystkim znany dylemat – wziąć kredyt, zadłużyć się na wiele lat, czy może wynajmować mieszkanie? Prawda jest taka, że prawie każdy chce jednak mieć coś swojego, a nie wzbogacać portfela obcych ludzi.

Małżeństwo decyduje się więc na wzięcie kredytu i świadomie obciąża się nim na wiele lat, ale ta świadomość utwierdza ich w przekonaniu, że płacą za coś swojego. Po latach będzie to już ich własność, którą swobodnie będą mogli rozporządzać. Miesięcznie wydają na konieczne opłaty tyle, ile płaciliby osobie, od której wynajmowaliby mieszkanie.

dom.ogladajonline.com.pl

Często bywa również tak, że te wydatki są nawet mniejsze, niż ustalony czynsz płacony wynajmującemu. Bardzo dokładnie to wszystko kalkulując, wniosek nasuwa się sam, warto kupić mieszkanie na kredyt. Ta nieruchomość to przecież duża inwestycja, która w przyszłości może przynieść duże korzyści obecnym nabywcom jak i ich potomkom.