Dom z obracanymi pokojami w Teheranie

https://www.galeria.nieruchomosci.pl/mieszkanie-poznan-grunwald/

Pewnie niejednokrotnie marzyłeś o tym, aby mieć dom, z którego będziesz w stanie podziwiać piękne widoki, ale jednocześnie będziesz mógł czasami odciąć się całkowicie od rzeczywistości. O tym samym pomyśleli irańscy architekci i postanowili wybudować Sharifi-ha House: dom, który będzie składał się z pokoi z możliwością zmiany ich położenia.

Dom z obrotowymi pokojami został wybudowany w Teheranie. To bez wątpienia innowacyjny projekt, który daje ogrom możliwości.

Cały obiekt składa się z trzech poziomów. Na każdym z nich znajduje się jeden obracany pokój, który można obracać dowolnie – wedle upodobania i zgodnie z oczekiwaniami lokatorów.

Dodatkowo obiekt wyposażony jest w łazienkę i kuchnię. Całe wyposażenie obiektu zostało utrzymane w nowoczesnym stylu, który podkreślają dodatki i meble.

Dom z obracanymi pokojami to bez wątpienia projekt nowoczesny, który być może w przyszłości zostanie wprowadzony do standardów budownictwa. Czyż nie jest to ciekawy pomysł dający naprawdę wiele różnych możliwości?.