Europejski szyk

https://vanequipped.eu/pl/17-materialy-do-zabudowy-pojazdu https://greyhoundcandle.pl/pl/c/christmas-roots/6

Warto zwrócić uwagę, że firmą motoryzacyjną, która sprawia wrażenie wciąż nieco niedocenianej, jest Bentley. Przygoda tego modelu, choć zaczęła się na Wyspach Brytyjskich, to jednak obecnie należy do koncernu rozpoznawalnej marki niemieckiej. Bentley to typ samochodu luksusowego, bądź też sportowego, aczkolwiek niepozbawionego szyku. Patrząc na to auto można przez chwilę wahać się, czy to faktycznie Bentley, czy może raczej Mercedes.

www.pielegnacjazieleni.net.pl

Rzeczywiście, są one do siebie dosyć podobne. Popularną, a jednocześnie wyróżniającą się na tle ekskluzywnych aut marką jest niewątpliwie Jaguar. Pierwsze skojarzenie, które przychodzi na myśl patrząc na ten okaz to „zadziorny”, „dziki”. Nie bez powodu powstała przecież taka a nie inna nazwa dla pojazdu.

Co prawda, dzisiaj już nie spotkamy typowego Jaguara. Wszystko dlatego, że marka jest już własnością koncernu o mniej znanej nazwie- Tata. Opinie na temat tego, które auto jest absolutnym numerem jeden, są podzielone. Wszystko zależy od gustu, preferencji, potrzeb i nie ukrywajmy – również od ceny.