Naturalne tkaniny dobre w ciąży

www.hysthehague.com https://sklep.poza.pl/pl/12-sukienki-biurowe

Każda kobieta, która spodziewa się dziecka, zastanawia się nad tym, jakie ubrania powinna wybrać, by były jak najbardziej odpowiednie. Wiadomo, że w stanie błogosławionym zmienia się nieco figura, przez co dotychczasowe rzeczy stają się za ciasne lub zbyt krótkie.

www.kukania.com.pl

Kobieta w ciąży powinna w pierwszej kolejności dbać o swój komfort oraz skórę, która staje się wrażliwa na wszelkie otarcia oraz podrażnienia. Dla ciężarnych pań poleca się przede wszystkim ubrania, wykonane z naturalnych tkanin.

Jak wiadomo, nie dopuszczają one do otarć, są delikatne dla skóry, a przy tym pozwalają jej oddychać, w przeciwieństwie do sztucznych produktów, takich jak chociażby poliester czy akryl, w których bardzo łatwo jest się spocić. Najczęściej wybiera się bawełnę i len, które cechują się dużą przewiewnością, a ponadto są przyjemne w dotyku.

Zwykle też nie opinają ciała, w tym bardzo wrażliwego brzucha. W zimie warto postawić przede wszystkim na swetry z naturalnych włókien, natomiast w lecie na zwiewne, bawełniane tuniki.