Różnica w ubraniach zwykłych a ciążowych

oczka halogenowe

Ostatnimi czasy bardzo mnie zdziwiło pytanie jednej z forumowiczek. Mianowicie pytała o to czy ubrania ciążowe różnią się od tych zwykłych? Wydawać się by mogło, że to pytanie nie ma racji bytu. Jednak czy jest tak naprawdę? Moim zdaniem jest to bardzo dobre pytanie. W ostatnich latach nastała moda na ubrania ciążowe. Oczywiście nie ma w tym nic złego.

Wiadomo każdy, w każdym okresie swojego życia chce się czuć atrakcyjnie i ładnie. Odnosi się to także do kobiet w ciąży. Przecież nie można się czuć atrakcyjnie w za dużej garsonce czy tez męskiej koszuli. Ogólnie rzecz ujmując stroje ciążowe nie różnią się zbytnio od tych normalnych. Wiadomo, ze muszą być luźniejsze, by mogły się dostosować do stale rosnącego brzucha.

Wykonane są z tych samych materiałów co reszta konfekcji No może poza tkaninami, które nie przepuszczają powietrza lub w dużym stopniu zagrażają życiu. Ubrania ciążowe w ostatnich latach pod względem kroju czy fasonu lub kolorystyki nie różnią się od tych normalnych strojów. Przyszła mama ma pewność, że będąc w ciąży zawsze będzie mogła wyglądać modnie. A przy tym czuć się komfortowo, wygodnie i elegancko. Oczywiście za troszkę wyższą cenę, ale myślę, ze nie jest to wygórowana cena i warto się na nią zgodzić.