Spodnie ciążowe

https://timeselection.pl/kategoria-produktu/marki/edox/ https://www.mebleblackart.pl/oa-kontynentalne-z-pojemnikiem,67,67

Spodnie i inne ubrania dla kobiet w ciąży to jedne z najważniejszych części garderoby w szafie przyszłej mamy. To właśnie od nich zależy największa wygoda w tym szczególnym czasie. Warto więc poświęcić chwilę, by odnaleźć ten wyjątkowy model, który spełni wszelkie wymagania.

www.timberlog.pl

Dobrze dobrane spodnie ciążowe gwarantują bowiem komfort oraz prawidłową ochronę brzucha i nerek przed wychłodzeniem. Spodnie ciążowe mają zupełnie inny fason niż zwykłe, dlatego warto pomyśleć nad ich zakupem. Na spodnie ciążowe najlepiej przerzucić się w momencie, kiedy zwykłe modele staną się zbyt ciasne.

Kiedy mały obwód w pasie czy też biodrach zaczyna uciskać, pojawia się uczycie dyskomfortu. Właśnie wtedy najlepiej jest rozejrzeć się za spodniami ciążowymi. Kobiety mogą wybierać spośród różnych materiałów: dżinsu, sztruksu, lnu, bawełny lub rozciągliwych dzianin.

Dobrze jednak postawić na naturalne materiały, które zapewnią największą wygodę. Na zimę korzystniej jest wybierać grubsze materiały, zaś na lato lekkie i przewiewne. Dobrze, gdy spodnie ciążowe nie są zbyt obcisłe i nie krępują ruchów, a ponadto są uszyte z nieuczulającego materiału.