W czym dom jest lepszy od mieszkania?

Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami FALO NIERUCHOMOŚCI ul. Palacza 104, 60-274 Poznań Zobacz dlaczego zabezpieczenie osuwisk jest takie tanie

Wolnostojący dom jest pod wieloma względami lepszą opcją niż mieszkanie w bloku. To marzenie wielu rodzin, ale nie wszystkie z nich decydują się na kupno lub budowę własnego domu. A posiadanie domu jednorodzinnego ma wiele zalet, którymi nie może pochwalić się zwykłe mieszkanie. Dom oferuje przede wszystkim więcej przestrzeni.

Mieszkanie ogranicza się do kilu pokoi, a dom może być piętrowy i posiadać ich znacznie więcej. To my decydujemy, jaka przestrzeń będzie dla nas odpowiednia. Zawsze mamy także możliwość rozbudowy domu, zarówno wszerz jak i wzwyż. Przy naszym domku możemy stworzyć piękny ogród, w którym będziemy spędzać czas na pielęgnacji roślin lub na spotkaniach ze znajomymi.

To idealne miejsce na relaks. W ogrodzie możemy posadzić wszystko, co chcemy. Niewątpliwą zaletą jest również własny garaż. Nie musimy kłopotać się miejscem parkingowym, ponieważ nasz samochód będzie miał własne miejsce.

Poza tym dom jednorodzinny poza miastem to ucieczka od miejskiego zgiełku, kontakt z naturą i możliwość wyciszenia się.