Najnowsza oferta Forda

https://duda-cars.pl/law-logistics/

Amerykański koncern motoryzacyjny, jeden z liderów światowego rynku, a jednocześnie prawdziwy weteran branży, wydał ostatnio najnowszy model auta. Ford Tourneo to prozycja przede wszystkim praktyczna oraz oferująca przestronność.

Ford, czyli marka z charakterystycznym owalem umieszczonym na masce, może się pochwalić całą gamą praktycznych pojazdów. Producenci dokonali w pierwszy kroku podziału swojej aktualnej oferty na dwie kategorie, a mianowicie Tourneo, czyli auta osobowe oraz Transit, czyli samochody dostawcze.

www.wcudzychbutach.pl

Nie jest to co prawda najnowszy podział, jednak z pewnością oferta jest wyraźnie bardziej bogata. Ford celuje przede wszystkim w auta rodzinne, a także niewielkie i praktyczne pojazdy idealne dla ludzi żyjących dynamicznie i aktywnie.

Fordem, w zależności od wybranego modelu można się więc wybrać na rodzinne wakacje, swobodnie i sprawnie przemieszczać po mieście, a nawet dokonać przeprowadzki. Poszczególne propozycje posiadają liczne udogodnienia w postaci choćby podgrzewanych szyb tylnych, przesuwnych drzwi po obu stronach, czy regulowanego w trzech płaszczyznach siedzenia kierowcy. Ten i inne modele możesz sprawdzić na samochody używane Poznań.